İlkerler Endüstriyel
English
Ara
Hakkımızda


Hakkımızda

Otomotiv sektörünün öncü kuruluşlarından olan ILKERLER Şirketler Grubu 1961 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana müşteri odaklı yönetim anlayışı ile Otomotiv, Tarım, Endüstriyel, Enerji, İstifleme Makinaları ve Deniz Motorları dallarında sektörün lider markalarıyla Türkiye geneline hizmet sunulan organizasyonu ile dağıtım, satış, pazarlama ve lojistik faaliyetlerini yerine getirmektedir.

49 sene içerisinde otomotiv sektöründe kurumsallaşarak pazarın güçlü firmalarından biri haline gelen İlkerler Otomotiv, uluslar arası düzeyde kaliteden ödün vermeden çalışarak sektördeki varlığını ispatlamıştır.

İLKERLER Endüstri Satış ve Pazarlama A.Ş. ; İLKERLER grubuna bağlı olarak tüm filtre sistemlerine hizmet vermek amacıyla Amerikan FLEETGUARD marka filtrelerinin Türkiye resmi distribütörlüğü ile 2006 yılında kurulmuştur.

Satış ve satış sonrası hizmetler konusundaki yoğun yatırımları sonucu kısa sürede sektörün lideri olan firmamız dünyanın önde gelen Amerikan PARKER- RACOR Hidrolik ve Yakıt Filtreleri, Alman MAHLE Filtreleri, Amerikan STANADYNE Filtreleri ve Amerikan SURE Filtre markalarını kaliteli ürün yelpazesine katmıştır.

İlkerler Endüstri; Otomotiv, Kamyon, İş Makinaları, Jeneratör, Deniz Motorları, Kompresör, Endüstriyel Hidrolik ve Enerji Santralleri başta olmak üzere mobil ekipman ve endüstriyel filtre dallarında yaygın stok çeşidiyle, orijinal ekipman üreticilerinin gereksinimi olan filtrasyon kalitesine sahip markalar ile, konusunda uzman ve deneyimli kadrosu ve hizmet anlayışı ile müşterilerimizin tüm filtre ihtiyaçlarının çözümünde tek adres olmanın haklı gururunu yaşıyor.  RSS